אודות KUSHIES

Kushies Baby הינה חברה קנדית מהמובילות בעולם בתחומה, המעצבת מייצרת ומשווקת אוסף חדשני של מוצרים ואביזרים איכותיים לתינוקות המשווקים בכ - 35 מדינות ברחבי הגלובוס.

הפטנט לחיתולי הבד שלKushies Baby, זכה לקבל את סימון "מוצר אקולוגי" של המשרד לאיכות הסביבה הקנדי. כמו כן קיבלה החברה פרסים רבים לאורך השנים בדירוג "בסט ביי" למוצריה.

החברה שואפת למצוינות בכל התחומים על מנת להבטיח ללקוחותיה את המוצרים בביצוע ואיכות הגבוהים ביותר הניתנים להשגה. Kushies מבטיחה לשמור על המשך תקני איכות גבוהים, תוך שמירה על ציוד ייצור מתקדם ביותר ונהלי פיקוח קפדניים לקו המוצרים המתרחב שלה, אשר מתפרס כיום על פני למעלה מ -350 מוצרי תינוקות.

"אנו שואפים למצוינות בכל שלב בכדי לשמור על הנכס היקר ביותר שלנו, הלקוח, באיכות הגבוהה ביותר הניתנת להשגה ובמלאכת מחשבת בעבודה, מחויבות החברה לאיכות ושירות לקוחות מקצועי תאפשר ל Kushies להמשיך לעשות שינוי לטובה."

אנו כיבואנים הרוצים לתת לילדים שלנו חווית ילדות נעימה וסביבה מטפחת, גאים להנגיש את מוצרי Kushies, הידועים באיכותם והתאמתם לכל ילד, תוך עמידה בסטנדרטים של Kushies, לכל לקוחותינו בישראל.