הסיפור שלנו

כשנולד בננו הבכור התחלנו להתעניין כמו כל הורה בתחום מוצרי התינוקות

השאלה הראשונה שנשאלה הייתה "מה הכי טוב לבייבי שלנו?"

 כמובן שהתשובות מהמשפחה, ומהסביבה היו מרובות ומגוונות ובין ההמלצות החמות של האימהות שדיברנו איתם נתקלנו במוצרי Kushies Baby

איכות המוצרים, המגוון הרחב, העשייה למען שמירה על כדור הארץ והניסיון העשיר של החברה ובעיקר של לקוחות החברה גרם לנו פשוט להתאהב!

Experience Matters

  אנו כיבואנים הרוצים להעניק לילדנו חווית ילדות נעימה וסביבה מטפחת, גאים להנגיש את מוצרי Kushies Baby

   תוך עמידה בסטנדרטים המוקפדים של החברה ללקוחותינו בישראל

קצת על החברה

Kushies Baby הינה חברה קנדית מהמובילות בעולם בתחומה, המעצבת מייצרת ומשווקת אוסף חדשני של מוצרים ואביזרים איכותיים לתינוקות המשווקים בלמעלה מ 35 מדינות ברחבי הגלובוס. הפטנט לחיתולי הבד של Kushies Baby, זכה לקבל את סימון "מוצר אקולוגי" של המשרד לאיכות הסביבה הקנדי. כמו כן קיבלה החברה פרסים רבים לאורך השנים בדירוג "בסט ביי" למוצריה.

החברה שואפת למצוינות בכל התחומים על מנת להבטיח ללקוחותיה את המוצרים בביצוע ואיכות הגבוהים ביותר הניתנים להשגה. Kushies מבטיחה לשמור על המשך תקני איכות גבוהים, תוך שמירה על ציוד ייצור מתקדם ביותר ונהלי פיקוח קפדניים לקו המוצרים המתרחב שלה, אשר מתפרס כיום על פני למעלה מ -450 מוצרי תינוקות.

 מדברי בעלי החברה "אנו שואפים למצוינות בכל שלב בכדי לשמור על הנכס היקר ביותר שלנו, הלקוח, באיכות הגבוהה ביותר הניתנת להשגה ובמלאכת מחשבת בעבודה, מחויבות החברה לאיכות ושירות לקוחות מקצועי תאפשר ל Kushies להמשיך לעשות שינוי לטובה."